Jakie akcesoria do jogi warto mieć w domu?

0
Jakie akcesoria do jogi warto mieć w domu?

Rozpoczynając swoją przygodę z praktykowaniem jogi, wiele osób zastanawia się, czy będą im potrzebne akcesoria do jogi. Odpowiedź brzmi tak - profesjonalny sprzęt z pewnością będzie przydatny podczas ćwiczeń i poprawi ich komfort. Wówczas praca z ciałem będzie bardziej efektywna. Z różnego rodzaju pomocy korzystają początkujące osoby, jak również doświadczeni jogini. Jakie akcesoria do jogi są dostępne na rynku i które z nich warto wybrać? Zachęcamy do lektury artykułu, w którym szerzej omawiamy temat. 

Akcesoria do jogi i ich funkcje

Istnieje wiele rodzajów akcesoriów do jogi i każdy z nich ma nieco odmienną funkcję. Poniżej przedstawiamy profesjonalny sprzęt do jogi, po który warto sięgnąć, jeśli chcemy poprawić wygodę i skuteczność ćwiczeń. Produkty oferowane są przez nasz sklep z akcesoriami do jogi Oto Natura.

Maty do jogi

Ważne jest, by maty do jogi posiadały bardzo dobrą przyczepność. Dzięki temu będziemy w stanie wykonywać intensywne ćwiczenia. Dobrym rozwiązaniem będą kauczukowe maty do jogi, które są antypoślizgowe. Dostępna jest u nas m.in Mata PRO Night Universe Blue 2.5 mm oraz Mata PRO Night Universe Grey 2.5 mm.

Koce do jogi

Oferowane przez nas koce do jogi posiadają odpowiednią twardość, dzięki czemu zapewniają stabilność oraz pełen komfort w trakcie ćwiczeń. Świetnie sprawdzają się podczas praktyki asan, szczególnie przy siadach, skrętach oraz odwróconych pozycjach. Koc do jogi to bardzo dobre podparcie, które odciąża nasze stawy podczas praktyki.

Kostki do jogi

Kostki do jogi pozwalają na utrzymanie odpowiedniego podparcia w trakcie ćwiczeń. Gwarantują wygodę, zmniejszają ryzyko kontuzji i urazów - to doskonałe akcesoria do jogi dla początkujących. Używane są przy pozycjach stojących, siedzących i skrętach. Ich wysokość regulować można, ustawiając je w różnych pozycjach. 

Paski do jogi

Paski to przybory do jogi, które wykorzystuje się do rozciągania nóg, otwierania klatki piersiowej i wzmacniania mięśni brzucha. W ten sposób można doskonale rozciągnąć oraz stabilizować postawę ciała. Paski posiadają możliwość regulacji, dlatego można dostosować je do osób o różnym wzroście. To akcesoria do jogi, które przygotowują ciało na większy zakres ruchów.

Wałki do jogi

Zero waste sklep Oto Natura ma w swojej ofercie także profesjonalne wałki do jogi. Świetnie sprawdzają się w przypadku osób początkujących oraz borykających się z różnymi dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Wałek zapewnia również ulgę dla pleców podczas relaksacji.

Profesjonalne akcesoria do jogi - przygotuj się na codzienną praktykę

Dobierając odpowiednie akcesoria do jogi zapewnimy sobie wygodę podczas ćwiczeń i poprawimy swoją efektywność. Praktyka z początku może wydawać się trudna, dlatego warto dobrze się do niej przygotować. Akcesoria do jogi z naszego sklepu to sprawdzone produkty, dostosowane do potrzeb użytkowników. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą i wybrać to, co będzie nam najbardziej potrzebne.

Komentarze do wpisu (0)

Waluty

Zadzwoń do nas:

792 552 317 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl