JAK DOBRAĆ KUBECZEK MENSTRUACYJNY

0
JAK DOBRAĆ KUBECZEK MENSTRUACYJNY

O menstruacji bez TABU

 

Środki ochrony osobistej stanowią te produkty, po które kobiety sięgają cyklicznie. Coraz szersza gama produktów dostępnych na rynku z pewnością nie ułatwia kwestii wybrania tego idealnego. Z pomocą przyszedł kubeczek menstruacyjny ! Odpowiednio użytkowany może posłużyć bardzo długi czas.

Jak wybrać najlepszy dla siebie egzemplarz ? 

Poprawny dobór kubeczka menstruacyjnego ma bardzo duży wpływ na nasz poziom zadowolenia z jego użytkowania. Każda z nas jest inna, ma inną budowę, a także prowadzi inny tryb życia. Decydując się na tę zmianę, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, by nie zrazić się do współpracy z nim już na samym początku.

Klasyczny kubeczek menstruacyjny zbudowany jest z pojemniczka przedłużonego ogonkiem ułatwiającym jego obsługę. Na wybór odpowiedniej wielkości i długości pojemniczka bezpośredni wpływ ma budowa macicy oraz obfitość krwawienia podczas miesiączkowania, dlatego warto dać sobie chwilę na przystosowanie się do tej zmiany i pozwolić sobie na ewentualne próby dopasowania tego idealnego.

Stawiając na kubeczek po raz pierwszy, warto wybrać ten mniejszego rozmiaru, aby w łatwy sposób nauczyć się wygodnej i bezpiecznej aplikacji. Opanowanie wybranej przez nas techniki, pozwoli bezboleśnie korzystać z produktu już od pierwszych chwil. Poprawna aplikacja kubeczka nastąpi wtedy, gdy nie będzie on dla nas w żaden sposób wyczuwalny i nie będzie sprawiał dyskomfortu podczas codziennych czynności czy chociażby uprawiania sportu. Po prostu o nim zapomnimy.

Szeroka gama kubeczków dostępnych w sklepie OTO NATURA! pozwoli na dopasowanie konkretnego modelu do własnych oczekiwań. Każdy z nich jest bezpieczny dla zdrowia i spełnia szereg wymogów. Dodatkowo są wolne od środków chemicznych, a tym samym wspierają dbanie o środowisko.

Swój model możesz wybrać spośród tych zakończonych różnego kształtu uchwytem. Klasyczna nóżka, trzyczęściowa łodyżka czy pętelka to już kwestia własnych upodobań. Jeśli nie jesteś pewna, warto spróbować od tego klasycznego. Pamiętaj, że sposób zakończenia kubeczka może mieć realny wpływ na jego późniejsze użytkowanie, a przede wszystkim usuwanie. Idź za intuicją.

Swój kubeczek otrzymasz wraz z dedykowanym specjalnie dla niego woreczkiem lub pudełeczkiem do przechowywania. Dzięki temu zabierzesz go ze sobą gdziekolwiek będziesz się wybierać.

Pamiętaj o odpowiedniej higienie i czystości rąk, a kubeczek zawsze wyparzaj. Dzięki temu zachowasz bezpieczną czystość a także przedłużysz jego żywotność i zdatność do użytku.

Każda z nas zasługuje w tych dniach na maksymalny komfort. Zamień swoje dotychczasowe wsparcie na kubeczek i odzyskaj energię w tych szczególnych dla siebie dniach.
 

Komentarze do wpisu (0)

Waluty

Zadzwoń do nas:

792 552 317 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl